Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 12:40

Головна » 2016 » Листопад » 11 » 40 - річниця з дня Гельсінської спілки!
40 - річниця з дня Гельсінської спілки!

Україна – це незалежна і суверенна країна, держава, яка бореться за волю та свободу,  країна вільних громадян. Сьогодні Україна – це гідна держава,
Найголовніша сила нашої держави полягає в тому, що велич і стійкість народу визначаються не матеріальними ресурсами, а його згуртованістю і силою духу. Саме завдяки цьому українці гідно витримали найтяжчі випробування усіх часів. Єдність і віра в Україну допомогли народу вистояти у воєнні роки, у періоди економічних криз, у нелегкі часи боротьби за незалежність, на Майдані, під час Революції гідності. Не дали загинути українському народові, загубитися нашій країні на карті світу.

З метою показати один з найважливіших уроків в історії на шляху до незалежності України у Веснянській ЗОШ проводився відео-лекторій для учнів старших класів «Українська Гельсінська спілка – шлях визначено». 7 липня 1988 року у Львові проголошується створення Української Гельсінської спілки. Спілка декларує, що захищатиме національні права – права націй на самовизначення. Спілка вимагає негайного конституційного визнання статусу української мови як державної.

Демократичні процеси не зупинити. У вир мітингової боротьби стають тисячі, мільйони людей, які ратують за побудову Незалежної Української Держави.

Нам важливо ще раз нагадати собі цей життєвий урок мудрості, зрозуміти той дух братерства, що назавжди поєднав українські землі. І якщо не враховувати її уроки, то можна знову допуститися помилок і приректи на крах те, що здобувалося віками у боротьбі.

Переглядів: 367 | Додав: мамочка | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »