Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 13:24

Свято Останнього дзвоника

30 травня у Веснянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося свято Останнього  дзвоника. Гостями на святі були голова сільської ради Семашко А.В., методисти районного відділу освіти Кунпан А.Ю. і Ярошевська М.О. Директор школи Барабанчук В.А. вітала учнів і батьків із завершенням навчального року, вручала грамоти  переможцям предметних та творчих   конкурсів,  вручила атестат про повну загальну середню освіту випускниці 11-го класу Пономарьовій Ангеліні. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бесчасна М.С., окрім привітань зачитала наказ про переведення і підсумки навчального року та запропонувала кращим учням школи здійснити коло пошани. Випускники 9-го класу відповідно до тематики свята та українських традицій, отримали від батьків напутнє слово та рушники-обереги.  Учнів школи зі святом прийшли привітати вихованці ДНЗ «Вогник».

Після свята Останнього дзвоника відбувся випускний у 4 класі, прощання з початковою школою.

1 червня відбулося відкриття шкільного оздоровчого табору «Веснянка", вихованці якого підготували музично- конкурсну програму для всіх дітей села.  Сільський голова привітала усіх гостей з найкращим святом дитинства і представила спонсорів свята: ПП«Гаспарян» та ТОВ«Ніка Меблі». Сільська рада підтримала свято,  забезпечивши усіх присутніх призами та морозивом.

Категорія: Мої статті | Додав: мамочка (01.06.2014)
Переглядів: 308 | Рейтинг: 0.0/0