Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 07:29

«Уклін вам до землі, війни герої …»

28 березня у селищі Весняному біля обеліска «Слава подвигу» відбувся мітинг з нагоди 73 –ї річниці визволення Миколаївщини від нацистських окупантів. Директор школи Барабанчук В.А. та секретар сільської ради Тригуб Г.М. нагадали присутнім про страшні факти і ту дорогу ціну, яку заплатив український народ у найстрашніші роки Другої світової війни, закликали наймолодших мешканців села не забувати тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

Заступник директора з виховної роботи школи Дорошенко К.О., педагог-організатор Аксьонова Г.В. підготували тематичний матеріал, а учитель музичного мистецтва Ярошенко М.О. – пісні на військову тематику.

Попередня підготовча робота учасників концерту націлила на відповідальне ставлення перед пам’яттю тих, хто зберіг мир ціною власного життя.

Вокальні обдарування школи Сиверин Аліна, Харазян Інеса та Булаєнко Аліна розчулили присутніх майстерним виконанням патріотичних пісень, а Ронжин Артем, Чорний Максим, Лященко Богдан, Доценко Владислав, Дяченко Вероніка, Романюк Діана, Ємельяненко Анна - декламуванням віршів.

Учасники мітингу вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання і покладанням корзин з квітами до обеліска.

Категорія: Мої статті | Додав: мамочка (20.04.2017)
Переглядів: 378 | Рейтинг: 0.0/0