Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 20:43

Виступ агітбригади "Зебра"

Правила дороги знай,

Дотримуйсь їх, не забувай.

Під таким девізом команда ЮІР Веснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів уже сьомий рік поспіль , бере участь у районному конкурсі Юних інспекторів руху.

Протягом року десять учасників загону вчать правила дорожнього руху, готують виступ  агітбригади, тренуються у їзді на велосипедах для того, щоб достойно представити свою школу на черговому зльоті агітбригад ЮІР. І недарма, адже команда «Зебра» завжди посідає призове місце. Важливу роль у цьому відіграє  конкурс капітанів « Юний регулювальник».

Учениця 8 класу Дзюрковська Діана, капітан «Зебри», впевнено та чітко відповідала на всі питання. Згодом вона та інші учасники поділяться своїми знаннями з учнями школи.

Так як зліт проходив на базі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст., то постало питання підвозу учнів, яке вирішив голова Веснянської ОТГ Мухарський Л.Г., забезпечивши безкоштовний проїзд учасників зльоту та вболівальників.

З нетерпінням та хвилюванням учасники агітбригади будуть чекати наступного року. Адже новий навчальний рік принесе нові знання правил дорожнього руху.

Талагей Тетяна Юріївна,

керівник агітбригади «Зебра»

Веснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Категорія: Мої статті | Додав: мамочка (06.04.2017)