Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 01:44

Зустріч з кіборгом
1 грудня відбувся загальношкільний виховний захід до Всесвітнього дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими. 3 грудня напередодні Дня Збройних сил України у Веснянській школі пройшли військово-спортивні змагання між юнаками 8 та 9 класів, після яких відбулася зустріч із воїном- захисником, кіборгом, офіцером Дашицьким Олександром Васильовичем, який відгукнувся на запрошення свого колишнього класного керівника Лисиці О.Й. . Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. Діти почули і побачили багато цікавого від учасника бойових дій, дізналися про життя та побут бійців на передовій. Мали змогу приміряти на себе бойове спорядження сучасного солдата, потримати в руках гільзу від гаубичного снаряда. Олександр Васильович подарував для майбутніх захисників перший «бронежилет» та прапор-символ 79-аеромобільної бригади «Ніхто, крім нас».
Категорія: Мої статті | Додав: sveta52453617 (17.12.2015)
Переглядів: 370 | Рейтинг: 0.0/0