Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 17:36

Семінар фізичної культури та предмета "Захист Вітчизни"

31 березня 2016 року на базі Веснянської ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської районної ради відбувся міжрайонний семінар «Організація і проведення занять за новими програмами з предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури».  У роботі якого взяли участь директор Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти Шуляр В.І., заступник директора з науково-педагогічної роботи Бєлова І.М., методист лабораторії виховної роботи та захисту прав дитини Кащишен О.М., методисти науково-методичних установ, керівники районних методичних об’єднань, які відповідають за предмети «Фізична культура та «Захист Вітчизни», молоді фахівці. Були розглянуті питання:

·         сучасний урок фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» в контексті нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти;

·         формування ключових компетенцій у викладанні предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни» за новими програмами;

·         особливості застосування диференційованого та індивідуального підходів у навчанні учнів на заняттях фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»;

·         моделювання та аналіз уроків фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» в контексті особистісно-орієнтованого навчання;

·         самоаналіз та критерії визначення результативності уроків фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» за новою програмою.

Категорія: Мої статті | Додав: мамочка (31.03.2016)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0