Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 08:17

Предметні тижні

2017 - 2018 навчальний рік

Тиждень іноземної мови  02.04. - 06.04.

Незвичайні уроки та відкриті заходи, цікаві конкурси та вікторини - все це сприяє підвищенню зацікавленості учнів у вивченні іноземної мови.
Метою тижня було вдосконалити мовленнєві навички, формувати вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою, виховувати інтерес до вивчення іноземних мов та сприяти покращенню якості навчання.
Вчитель англійської мови Бігайло Ольга Василівна, вчитель німецької мови Попудренко Олена Вікторівна та вчитель зарубіжної літератури Поліщук Олена Вікторівна продумали та збагатили кожен день учнів змістовними та цікавими формами роботи.
Учні нашої школи, готуючись до тижня, підготували яскраві та змістовні стінгазети. На уроках діти співали пісні англійською та німецькою мовами.
Під час виконання пізнавальних та цікавих завдань учні мали змогу розкрити свої інтелектуальні здібності, ерудицію та намагалися бути кращими. Всі заходи, що проводилися протягом тижня дали змогу всім бажаючим учням проявити себе. Навіть сором'язливі й не дуже активні діти залучилися до участі й виявили свої таланти в різних сферах. Мета була досягнута, адже школярі, дійсно, отримали естетичне задоволення та поглибили свої знання з іноземної мови.
Дякуємо нашим учням за активну участь у проведенні Тижня. Бажаємо і надалі перемагати та показувати гарні результати! А вчителям іноземної мови - творчих здобутків і гарних учнів!

Тиждень хімії та біології 19.03. - 23.03.

З 19 березня стартував тиждень хімії та біології.
Відкриття тижня розпочалося нагородженням учасників Всеукраїнського конкурсу "Геліантус".
Не менш цікавим був квест "У пошуках скарбів ",в якому прийняли участь школярі 6,7,9 класів.
Учні 6,7 класів змогли показати свої знання у грі "Зоряний час " . Переможець гри Снітковська Ольга,учениця 7 класу, друге місце розділили Арамян Армен,учень 7 класу та Мірошник Руслан,учень 6 класу.

Тиждень історії 12.03. - 16.03.

Екскурсія до Миколаївського обласного краєзнавчого музею, який розташований у комплексі "Старофлотські казарми".

Відкритий урок на тему: "Революція гідності на тлі суспільно-політичної кризи 2013-2015 рр. в Україні " в 11 класі.

Тиждень української мови та літератури 05.03. - 09.03.
Літературна гра "Шевченко від А до Я" між учнями 6 класу.
Мета цієї гри поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Великого Кобзаря, поширити їх новими відомостями про нього, розкрити роль письменника в історії рідного народу,розвивати уміння досліджувати його спадщину,виховувати почуття національної гордості, любов до української мови, шанобливе ставлення до Шевченка, бажання осягнути геніальність митця.

Відкритий урок у 9 класі за поемою Т.Шевченка "Кавказ"

«  Березень 2024  »